» IP Adresiniz ve IP Adres Baglantı Bilgileriniz
» IP Sorgulama » IP Adresi Nedir » Proxy Nedir » Domain Nedir » Engellenen Sitelere Erişme » IP Reset ve Dns Temizliği
» Sitenize Ekleyin » IP Kameralar » Site IP Adresi Sorgula » IP Sorgulama » IP Numarasından Adres Bulma » NS Sorgulama
Tarih:  14 Haziran 2024, Cuma Saat: 09:33:18
IP Host: ec2-100-28-132-102.compute-1.amazonaws.com
Tarayıcı:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
IP Adresiniz: 100.28.132.102
Referans: Referans Yok
IP Sorgulama:
Site IP Adresi Sorgulama:
Makaleler:
Kamera Kayıt Cihazları: Kamera kayıt cihazları hakkında bilgiler. Güvenlik kameraları ve kamera kayıt cihazları nasıl kurulur, alırken nelere dikkat edilir. IP Kameralar, Kablolu veya kablosuz IP kameralar hakkında, nasıl kurulur, alırken nelere dikkat edilir. Topoloji nedir: Ağ topolojileri ve topoloji türleri nelerdir, bu gibi sorulara cevap veren yazımız. IP Adresi Nasıl Bulunur, yazımız ile yerel ip adresi ve ağ ip adresinizi bulmanın yöntemleri gösterilmektedir. WPS tuşu ile şifresiz wifi bağlantısı, resimli ve detaylı açıklamalar ile şifresiz wifi bağlantısının nasıl yapılabileceğini anlattık. Whatsapp Gruba Toplu Numara ekleme makalemiz yardımıyla, google rehbere elinizdeki toplu numaraları hızlıca aktarabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden belirleyeceğiniz bir adet web sitesi hariç hiçbir site girişi olmasın istiyorsanız Programsız Sadece Bir Siteye Giriş makalemize göz atabilirsiniz. Bağlı olduğunuz wifi ağının şifresini unuttuysanız hiç sorun değil, wifi şifresi öğrenme makalemizdeki yöntemlerden size uygun olanı deneyebilirsiniz.
Kamera Kayıt Cihazları

Kamera Kayıt Cihazları

Firmanızı daha güvenilir bir hale dönüştürebilmek açısından kamera kayıt cihazlarının önemi çok yüksektir! Bu noktada 4 kanal, 8 kanal, 16 kanal veya 32 kanal gibi alternatif seçeneklere sahip olan bu cihazlar, sizlere 24 saat kayıt imkânları sunmasından dolayı oluşabilecek negatif durumların önüne geçebilme konusunda yardımcı olabiliyor. Peki, bu negatif durumlar nelerdir?

  • Genel olarak işletmelerin en büyük tehlikesi hırsızlık durumlarıdır. Bunları engelleyebilmek veya var olacak hırsızlık durumlarının tespiti bakımından kamera kayıt cihazları, güvenlik kameraları her geçen gün önemini arttırıyor.
  • Personellerinizi takip edebilmek açısından bu sistemlere yönelebilirsiniz.
  • 24 saat boyunca kayıt imkânı sunan sistemler, IP üzerinden akıllı telefonlarınız, bilgisayarlarınız veya tablet gibi cihazlarınızdan da bir kontrol ortamı sunabilmektedir.

Firmanızın büyüklüğüne göre, kamera kayıt cihazları konusunda alternatif kanal seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hırsızlık durumlarında kameralar saf dışı bırakılsa bile, kayıt cihazları her an yedekleme yapabilmesinden dolayı sizlere bu durumu kayıtlı olarak izleme olanakları sunabilmektedir. Bu sebeple artık birçok firma güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırabilme konusunda kamera kayıt cihazlarına önem vermektedir.

Kurulumlar Nasıl Olmalıdır?

Kurulumlar Nasıl Olmalıdır?

Özellikle giriş kapıları, değerli ekipmanların bulunduğu alanlar, personel çalışma alanları veya yazıhane gibi bölümlerin izlenebilmesi bakımından kamera sistemleri oldukça önemlidir. Tabii ki farklı açılardan konumlandırılmış kameralar ile beraber sorunsuz bir kullanım alanı yaratılabilir. DVR, HD, 720p ve 1080p gibi seçenekler sunan bu kayıt cihazları, sizlerin ayırdığı bütçeye göre değişim gösterebilir. Ayrıca kameraların büyük bir bölümü gece görüşü gibi olanaklar sağlamasından dolayı 24 saat boyunca sorunsuzca bir izlenim ortamı yaratabilmektedir.

IP Kameralar ve İzleme

IP kameralar ile izlemeler nasıl yapılabiliyor?

Sistemi satın aldığınız firma, kurulumlardan sonra sizlere bir IP adresi verir. Şifre ve IP adresi ile beraber akıllı telefon veya diğer dijital sistemler üzerinden dilediğiniz zaman izleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi tarafından önem kazanan bu sistemler, sizlere aktif olarak bir korunma ortamı yaratabilme konusunda yardımcı olmaktadır. Bu sebeple IP kameralar sistemlerini elde edebilir, sizler de korunma bakımından üst seviyeler de bir sistemin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca kamera kayıt cihazının diğer faydaları şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Anlık görüntü kaydı yapabilme özellikleri
  • Çevrimiçi izleme özellikleri, kaydetme, geri sarabilme ve network gibi bağlantı olanakları
  • İstenilen saatler içerisinde çalışabilmesi için zamanlama özellikleri
  • USB ve DVD yazıcı bağlantıları sayesinde izleyebilme özellikleri

Gibi sıralanabilmektedir. Bu sistem sayesinde tamamen korunaklı ortam yaratmanın keyfini sürün, işletmenizin daha “kurumsal” bir hava kazanabilmesine yardımcı olun. Son 20 yıldır ülkemizde aktif olarak tercih edilen kamera güvenlik sistemleri, görüntü kaydının yanı sıra seçeceğiniz sistemin avantajlarına göre bir ses kaydı alma olanakları da verebilmektedir. Tabii ki seçeceğiniz firmanın kalitesi, referansları ve sunduğu cihazların donanımsal özelliklerini bu noktada incelemenizde fayda var.

Designed By Erenet.info