» IP Adresi Sorgulama
» IP Sorgu » IP Adresi Nedir » Proxy Nedir » Domain Nedir » Engellenen Sitelere Erişme » IP Reset ve Dns Temizliği
» Sitenize Ekleyin » IP Kameralar » Domain IP Adresi Sorgula » IP Sorgulama
Adres tespiti yapılacak IP adresini yazın:

IP Numarasından Adres Bulma


IP Numarası ile Adres Tespiti Hakkında

Ip numarasından adres bulma sayfamızdan, ip adres sorgulaması ile harita üzerinden adres tespiti yapabilirsiniz. Harita üzerinde gösterilen konum sorguladığınız ip adresine ait olacaktır. Yalnız verilen bilgiler %70 doğruluk payına sahiptir. %100'lik bir adres tespiti şuan için mümkün değildir.
Yine aynı sorgulama alanından alan adı (domain) sorgulamasıda yapabilirsiniz. Adres tespiti yapmak istediğiniz alan adını sorgulattığınızda ip adresi bulma işlemi otomatik olarak yapılıp yine ip adresi üzerinden adres sorgulaması yapılacaktır.
Yapılan sorgu sonuçlarının bazılarında, ip adres sahibi internet sağlayıcısına ait merkez bilgileri çıkmaktadır.

Sorgulamakta olduğunuz "44.210.85.190" ip adresine ilişkin yaklaşık olarak verilen harita bilgileri bu sayfada yer almaktadır. IP adresine ait ülke, bölge ve şehir bilgileri, posta kodu, ülke kodu, plaka kodu, kullanılan dil gibi bilgilere ulaşmak için ip sorgulama sitemizin ana sorgu ekranına geçiş yapabilirsiniz. Detaylı bilgileri görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ.

IP Numarası Adres Bilgileri


IP adresine ait adres, telefon, fax, email vs. gibi bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Bilgiler genelde ip adresine ait olup internet sağlayıcısına ait olmaktadır. Kullanıcının adres ve telefon bilgileri yer almayabilir.

Connection timed out (110)
Designed By Erenet.info